Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Karviná - HC Sareza Ostrava

17. 11. 2007

SK Karviná - HC Sareza Ostrava

kar 

3:2
(1:1, 2:1, 0:0)

sar 

V sobotu  ráno jsme odjížděli  na zápas do Karviné s menším zpožděním, protože se nám nedostavil včas náš gólman. Bylo to další minus v tomto dni, protože jsme věděli, že moc velké šance v zápase nemáme.

Chyběla nám totiž polovina týmu a Karviná byla v plné sestavě.

Hráli jsme na dvě obranné formace a tři útoky.Třetí útok tvořili další dva obránci,Honza Radosta a René Telička.

 Začátek zápasu byl v režii Karviné, byli jsme stále pod jejím tlakem. Potom Honza Puškár vyslal dlouhou přihrávku až na útočnou modrou  Petrovi Chaloupkovi, ten ujel ale bohužel nezakončil. Karviná  naši nevyužitou šanci potrestala gólem z buly  v obranném pásmu. Prohrávali jsme 1:0. Do konce první třetiny jsme ještě stačili vyrovnat. V přesilové hře jsme si trochu pohráli s karvinským brankářem. Petr Chaloupka zavezl puk do útočného pásma, nahrál Honzovi Sochorkovi…Honza Sochorek podržel puk a rozehrál hru s bekem Michaelem Dusíkem. Po následné kombinační hře Honza Sochorek vystřelil z mezi kruhů. Golman Karviné puk vyrazil, ale na dorážku Petra Chaloupky už nestačil. První třetina skončila nerozhodně 1:1. Do druhé třetiny jsme vstoupili s velkým nasazením a brzy vstřelili gól. Stav utkání 2:1 nám ale dlouho nevydržel. Karviné se povedlo vzápětí vyrovnat. Žádné velké šance jsme bohužel již do konce zápasu neměli. Karviná v 5. minutě 3.třetiny  rozhodla v náš neprospěch. (autorem článku je Michael Dusík a Petr Štefek)

Branky a nahrávky Sarezy: 18. Chaloupka (Sochorek), 23.Chaloupka (Sochorek)

Sestava Sarezy: Baják - Lužný, Jasiok, Dusík, Puškár - Chaloupka, Šindelka, Sochorek, Němec, Krupa, Drábek, Otawa, Radosta, Telička  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář